بیانیه اعضای کانون

 

 

بسم ربّ الشهداء والصدّیقین
« یریدون لیطفئوا نورالله بأفواههم و الله متمّ نوره و لو کره الکافرون » سوره صفّ آیه 8
مثلّث شوم آمریکا، انگلیس، اسرائیل، که خود را در معرض ویرانی می بینند، هر روز با توطئه ای جدید به میدان می آیند، یک روز با آزار و کشتن مسلمانان، یک روز با ایجاد ناامنی و فتنه در کشورهای اسلامی و روزی دیگر با منع حجاب زنان با عفّت و یک روز با سوزاندن قرآن کریم،

روزی با تهدید و ترور نخبگان و امروز با تخریب مرقد و بارگاه صحابی پیامبر (صلی الله علیه و آله) و یار با وفای حضرت علی(علیه السلام)جناب حجربن عدی الکندی و نبش قبر و انتقال جسد مطهّر این شهید جلیل القدر به مکان نامعلوم؛ جسدی که بعد از هزار و سیصد سال هنوز سالم مانده که نشانه کرامت ایشان است.
حجربن عدی از سرداران سپاه امیرالمؤمنین علی (علیه السلام ) است که در سال 51 یا 53 هجری قمری بدست معاویةبن ابی سفیان به شهادت رسید.
مرقد آن بزرگوار که زیارتگاه همه عاشقان اهل بیت نبوّت و رسالت؛ اعمّ از برادران و خواهران شیعه و سنّی بوده در منطقه مرجع عذرا در نزدیکی دمشق قرار دارد.
اهانت به مقبره این قهرمان بزرگ جهان اسلام دسیسه ای دیگر است از سناریوهای پلید اتاق فکر اسرائیل و امریکای غاصب که هدفی جز شعله ور کردن جنگهای فرقه ای در میان مسلمانان را دنبال نمیکند در حالی که گروه تروریستی النصرة وابسته به سازمان القاعده با صدور بیانیه ای، مسئولیت این جنایت را بر عهده گرفته است.
ما جمعی از قاریان، مداحان و طلّاب گناباد ضمن ابراز تنفّر و انزجار از این عمل ضد دینی و ضد انسانی گروهک سلفی و محکوم کردن آن و تسلیت به محضر امام عصر(عج) و نائبش امام خامنه ای(مدّطله)؛ از علمای جهان اسلام اعمّ از شیعه و سنّی، حکّام کشورهای اسلامی، سازمان کنفرانس اسلامی، مجامع بین المللی و نهادهای حقوق بشری تقاضا داریم این جنایت ضد انسانی را محکوم نموده و از تکرار اینگونه جنایات، قاطعانه جلوگیری کنند.
این قوم لعین مرامشان نامردیست
توهین به حجربن عدی با معنیست
امروز برای شیعیان روشن شد
از بابت چه مزار زهرا مخفیست
« محمد رسول الله والذین معه اشدّاء علی الکفّار رحماء بینهم .... »
جمعی از قاریان، مداحان و طلّاب باغ آسیا

 

هر گناباد

/ 1 نظر / 12 بازدید
رضا

با سلام و تقدیر و تشکر خواهشمند است که مطالبی در رابطه با کانون های سطح روستا تهیه بفرمایید که با توجه به اینکه تعطیلات تابستان شروع شده و بخصوص امسال که مدارس زودتر از موعد تعطیل شده ولی هیچ یک از کانون ها برنامه ای ارائه نکرده اند در صورت نیاز این وبلاگ را در لینک دوستان خود قرار دهید baghasia2013.blogsky که اخبار و مشکلات روستای باغ آسیا را بازگو می کند